Olga Lewiniec-Gremba – o mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, trenerem umiejętności psychospołecznych. Mieszkam we Wrocławiu. Zawodowo pracuję z dorosłymi i młodzieżą. Z rodzicami i ich dziećmi. Teraz odkrywam mniej zawodowo macierzyństwo. Wciąż pracuję terapeutycznie, zajmuję się psychologicznym wsparciem okołoporodowym, pomagając szczególnie kobietom w ciąży, ich partnerom, matkom i ojcom, którzy doświadczają baby bluesa, czy depresji po porodzie, wspieram w kryzysach i trudach rodzicielstwa. Pracuję terapeutycznie również z parami, które doświadczają kryzysu, trudności.

Pracuję w nurtach systemowym, egzystencjalno-humanistycznym, czerpię wiedzę i techniki z różnych szkół psychoterapeutycznych, ale te dwie są mi szczególnie bliskie.

Mam doświadczenia w kilku placówkach z pracy indywidualnej i grupowej, z młodzieżą i dorosłymi. Pracowałam w kilku szkołach ponadgimnazjalnych, Poradni Leczenia Uzależnień, Specjalistycznej Poradni Terapeutycznej, w prywatnej Poradni Psychoterapeutycznej, w Schronisku dla Bezdomnych Kobiet z Dziećmi. Prowadzę  szkolenia dla nauczycieli i rodziców, oraz warsztaty rozwoju osobistego we współpracy z Wrocławską Pracownią Psychoedukacji i Terapii PLUS.

Nowe doświadczenia obudziły nowe zainteresowania i tak powstał ten blog – z potrzeby dzielenia się – wiedzą, doświadczeniem, tym zawodowym i naukowym, ale też ludzkim i zwyczajnie życiowym. Jeśli stanie się inspiracją dla kogoś, ukojeniem, to będzie mi miło, jeśli nie to może będzie przynajmniej kawałkiem tekstu do poczytania.

Reklamy